Biotyna

0 Comments

Biotyna Twój Cel To to bardzo skuteczny suplement diety, który jest pomocny w przypadku występowania szeregu różnego rodzaju problemów. Przede wszystkim są one związane ze stanem włosów i skóry głowy, a także paznokci. Dlatego produkt ten jest w szczególności polecany wszystkim osobom, które zmagają się z tego rodzaju problemami. Biotyna Twój Cel To składa się przede wszystkim z wysokiej jakości biotyny, która jest jego kluczowym składnikiem, ale także krzemu, występującego w pełni naturalnej postaci. Preparat zawiera także szereg dodatkowych mikroelementów i witamin, wśród których można w szczególności wyróżnić cynk, witaminę B1, witaminę B6, witaminę B12, a także selen. Dzięki ich połączeniu możliwe jest zwielokrotnienie mocy działania całego preparatu.

Biotyna Twój Cel To wraz z naturalnym krzemem przede wszystkim powinna być stosowana przez wszystkie osoby, które zmagają się z różnego rodzaju problemami występującymi w obrębie skóry głowy i włosów, a także paznokci. Mogą to być bardzo słabe włosy, które często wypadają, a także cienkie i łamiące się paznokcie. Preparat tego rodzaju w bardzo dobry sposób zadziała także na łuszczącą się skórę głowy, ponieważ minimalizuje powstawanie łoju na skórze. Dzięki temu działa wspomagająco przy takich przypadłościach jak na przykład łojotokowe zapalenie skóry czy też trądzik młodzieńczy.

Biotyna Twój Cel To jest bardzo polecanym produktem na różnego rodzaju dolegliwości. Przede wszystkim podczas stosowania tego rodzaju preparatu twój cel to gęste i długie włosy. Preparat ma tak korzystne działanie z uwagi na to, że w biotynie można znaleźć cząsteczki siarki, z której zbudowane są zarówno włosy, jak i paznokcie. Dzięki temu w bardzo dobry sposób mogą być one odbudowane. Istotnym składnikiem jest także krzem, który posiada działanie wzmacniające oraz w bardzo korzystny sposób poprawia całościowy stan włosów i paznokci. Sprawia również, że ich wzrost ich przyspieszony, dlatego mogą w szybszy i bardziej efektywny sposób się odbudowywać. Krzem pozyskiwany jest wyłącznie ze źródeł naturalnych, takich jak pędy bambusa.

Biotyna Simple Day – 10mg biotyny w 1 tabletce

Suplement diety z biotyną przeznaczony jest dla osób potrzebujących wsparcia w odbudowie włosów, skóry i paznokci

Właściwości

Biotyna ma właściwości regeneracyjne i zabezpieczające. Doskonale wpływa na jakość naszych włosów, skóry i paznokci

Działanie

– pomaga budować barierę immunologiczną naszego ciała;
– przyspiesza gojenie się naskórka i opóźnia proces starzenia;
– zapobiega wypadaniu włosów, ich rozdwajaniu, braku puszystości oraz blasku;
– wspiera przemianę materii;
– buduje zdrowe i mocne paznokcie;
– poprawia ogólną kondycję organizmu

Stosowanie

Opakowanie zawiera 100 tabletek. Przyjmuje się 1 kapsułkę dziennie (zawiera ona 10 mg biotyny). Nie należy przekraczać tej porcji.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią. Należy pamiętać, iż suplement diety nie może zastępować codziennych zbilansowanych posiłków, a ma być jedynie ich uzupełnieniem.

Biotyna od “Twój cel to”

Biotyna od “Twój cel to” jest suplementem diety stanowiącym źródło biotyny. Pełni ona funkcję enzymu w naszych organizmach. Będąc wszechstronną zapobiega wypadaniu i łamaniu włosów, dba o zdrowy stan skóry i paznokci. Jednocześnie działając na wnętrze organizmu pomaga w metabolizmie cukrów i kwasów tłuszczowych, wspierając tym samym trzustkę, wątrobę i tarczycę.

Objawami jej niedoboru są m.in. zmiany skórne- wysypki, stany zapalne, a także wypadanie włosów, podwyższony stan cholesterolu czy zmiany zapalne jelit. Dlatego, w powyższych wypadkach, istotna może być jej suplementacja. Poza zawartą biotyną, skład suplementu wzbogacony jest o: naturalny krzem pozyskiwany z pędów bambusa oraz cynku .Te najwyższej jakości surowce pozyskiwane są od renomowanych europejskich dostawców oraz stanowią o naturalnym, skutecznym i bezpiecznym wyrobie.

Biotyna zawiera cząsteczki siarki, która chroni naszą skórę i paznokcie. Dzięki uczestnictwu w syntezie kwasów tłuszczowych, cukrów i białek wpływa na prawidłowe funkcjonowanie paznokci, skóry oraz włosów. Dlatego suplementy z Biotyną zaleca się osobom z problemami spowodowanymi słabymi i wypadającymi włosami, łamiącymi się paznokciami oraz łuszczącą się skórą. Zawarty w suplemencie krzem w dawce 70 mg powstrzyma wypadanie włosów, wpłynie na ich wzrost oraz wzmocni strukturę włosa poprawiając jednocześnie ich ogólny wygląd. Zyskają moc, gęstość oraz blask. Wzbogacona jest również ochlorowodorek tiaminy (tiamina, witamina B1), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witaminę B6, selen, cyjanokobalamina (witamina B12). Biotyna dzięki właściwościom zapobiegającym wzmożonej aktywności gruczołów łojowych oraz jego wydzielaniu pomoże w zmaganiach z młodzieńczym trądzikiem.

Wielką zaletą produkty jest brak składników pochodzenia zwierzęcego oraz organizmów modyfikowanych genetycznie. Suplement jest w 100% wegański oraz tym samym “cruelty free”. W jej składziie znajdują się szkodliwe dla zdrowia pestycydy. Biotyna nie zawiera również glutenu, laktozy, soi, dodatku cukru, rozpuszczalników, ani herbicydów.

Sposób użycia:

Zalecana porcja w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego efektu to 1 tabletka. Spożywać w całości popijając wodą.

Składniki:

substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z pędów bambusa zwyczajnego DER 20:1 o zawartości 70% krzemionki (Bambusa vulgaris Schrad), mleczan cynku (cynk), d-biotyna (biotyna), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek tiaminy (tiamina, witamina B1), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), selenian (IV) sodu (selen), cyjanokobalamina (witamina B12).

Ważne wskazówki:

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Suplement nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Pojemność:

Opakowanie zawiera 100 tabletek

Biotyna – Twój cel to gęste i długie włosy

Biotyna – Twój cel to gęste i długie włosy stanowi bardzo dobrej jakości suplement diety zawierający dużą dawkę biotyny. Biotyna zwana inaczej witaminą H lub B7 należy do grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. Stanowi jeden z bardzo ważnych dla naszego zdrowia elementów, dlatego też powinna być przez nas regularnie suplementowana. Biotyna, jak każda inna witamina, niestety nie jest syntetyzowana w organizmie, dlatego też bardzo ważna jest jej regularna podaż. Szczególnie dobrze działa ona na regenerację skóry wraz z jej przydatkami – tj. włosami, czy paznokciami. Ponadto biotyna pełni szereg innych funkcji, do których należą:

Udział w budowie bariery immunologicznej (tj. odpornościowej) organizmu człowieka
Poprawa ogólnego funkcjonowania organizmu
Wspomaganie przemiany materii
Przyśpieszenie gojenia zarówno mniejszych, jak i większych ran w obrębie naszego ciała
Zapobieganie wypadaniu włosów oraz ich rozdwajaniu
Znaczna poprawa wyglądu włosów – po odpowiedniej suplementacji stają się bardziej puszyste i błyszczące
Tak liczne funkcje, które pełni witamina H w naszym organizmie powodują, że preparat Biotyna – Twój cel to gęste i długie włosy nie tylko działa korzystnie na włosy, ale również na cały organizm. Suplementacja biotyny oznacza więc lepsze codzienne samopoczucie, a także wsparcie organizmu w walce z drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Sposób użycia
Zażywać jedną kapsułkę dziennie popijając wodą. Nie zaleca się przekraczania dziennej porcji suplementu.

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed użyciem suplementu najlepiej jest skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż w niektórych sytuacjach medycznych suplementacja biotyny może być przeciwwskazana.

Główne składniki
Biotyna stanowi główny i jedyny składnik preparatu Biotyna – Twój cel to gęste i długie włosy. W jednej kapsułce znajduje się zalecana przez producenta dzienna porcja witaminy – tj. 10 mg.

Pojemność
W jednym opakowaniu znajduje się 100 kapsułek, z których każda zawiera 10 mg biotyny.