Kosmetyki z natury

0 Comments

Maść na stawy

Mentholka ma postać żelu chłodzącego, zwalczającego bóle mięśniowe i stawowe, pomagającego leczyć przykre skutki powiązane z reumatyzmem oraz artretyzmem. Przynosi szybką ulgę opuchniętym, zmęczonym nogom. Preparat zaleca się szczególnie sportowcom oraz osobom starszym, które najczęściej dotykają problemy związane z przeciążeniem stawów. Jedno opakowanie zawiera 200 ml produktu.

Bóle stawów dotykają dziś coraz większą rzeszę ludzi w różnym wieku. Każda z nich w końcu stawia sobie pytanie: co na stawy zadziała najlepiej, najszybciej i przyniesie oczekiwany skutek, nie tylko maskując ból, ale i uderzając w przyczynę bólu. Istotny jest także brak przykrych skutków ubocznych stosowanego produktu.

Czym jest maść na stawy Mentholka?

Mentholka to maść na bolące stawy, która posiada następujące składniki aktywne:

– olej konopny, który działa przeciwzapalnie, przy czym odżywia i regeneruje skórę,

– jodłę syberyjską, która działa bakteriobójczo i przyspiesza gojenie,

– kasztanowiec, działający przeciwzapalnie, zmniejszający obrzęki i usprawniający przepływ krwi w żyłach,

– żywokost ułatwiający ziarninowanie, działający łagodząco i regenerująco,

– arnikę działającą przeciwzapalnie i bakteriostatycznie,

– mentol działający przeciwbólowo, przeciwświądowo i łagodząco,

– kamforę działającą antyseptycznie, stymulującą ukrwienie, przeciwdziałającą zapaleniom,

– olejek konopny 4%.

Olejek konopny dodany do maści Mentholka m.in. łagodzi podrażnienia, działa przeciwbakteryjnie, regeneruje naskórek i ma właściwości przeciwzapalne oraz łagodzące.

Maść idealna dla sportowców

Dzięki wielu składnikom przeciwzapalnym Mentholka to świetna maść na stawy dla sportowców, szczególnie bardzo intensywnie trenujących.

Sportowcy to specyficzna grupa ludzi narażona na częste kontuzje oraz problemy z mięśniami i stawami. Dlatego tak istotne jest, aby stosowany przez nich preparat na stawy dla sportowców był tak wszechstronny, jak właśnie Mentholka. Jednoczesne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, chłodzące, kojące i gojące, pozwala na kompleksowe leczenie kontuzji i bólu stawów oraz szybszy powrót do formy.

Idealna maść na ból stawów dla osób starszych

Na początku nakładania i wsmarowywania maści w bolące miejsce, delikatnie rozgrzewa ona chore miejsce. Można więc śmiało powiedzieć, że Mentholka ma podwójne działanie: jednocześnie to maść rozgrzewająca na stawy, ale i miły, chłodzący żel, przynoszący ulgę. Działanie produktu zaczyna się natychmiast po jego nałożeniu na skórę. To bardzo istotna cecha, którą powinna posiadać każda dobra maść przeciwbólowa na stawy.

Wszystkie osoby dotknięte problemami ze stawami chcą nie tylko usunąć skutek, ale i przyczynę bólu. Jeśli można to osiągnąć przy użyciu maści, a nie tabletki, tym bardziej wychodzi to osobie dotkniętej bólem stawów na zdrowie. Pomija się bowiem układ pokarmowy i nie ryzykuje podrażnieniem żołądka.

Sposób użycia

1. Umyć delikatnie skórę

2. Nałożyć maść na bolące lub opuchnięte miejsce

3. Po zastosowaniu dokładnie umyć ręce

Przeciwwskazania:

– maści nie stosuje się u dzieci poniżej 3. roku życia, na otarte rany, błony śluzowe i w okolicach oczu.

Krem przecwizmarszczkowy

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień z krzemem monojonowym i miedzią to najlepszy krem przeciwzmarszczkowy na dzień. To produkt oparty na innowacyjnej technologii monojonowej, która zwiększa przenikalność substancji aktywnej przez naskórek. Zawiera składniki aktywne: monojony krzemu organicznego, miedź, olej z zielonej kawy, olej arganowy, pantenol i masło kakaowe.

Najlepszy krem na zmarszczki – jaki jest?

– wszechstronny,

– wieloskładnikowy,

– nie ma w nim zbędnych składników,

– ma miłą konsystencję,

– jego działanie rozciąga się w czasie,

– powstał w wyniku kompleksowych badań,

– jest nie tylko kosmetykiem, ale suplementem pozwalającym odwrócić pewien niekorzystny bieg rzeczy,

– jest wydajny.

Na co uważać, wybierając krem przeciwzmarszczkowy?

Nie wszystkie kremy przeciwzmarszczkowe działają kompleksowo i zawierają szerokie spektrum składników, które to umożliwiają. Krem na zmarszczki marki Invex Remedies, oparty na krzemie i miedzi, nie zawiera alkoholu, aluminium, olejów mineralnych, parabenów, parafiny, PEG, składników pochodzenia zwierzęcego, SLES oraz SLS. Firma stawia bowiem na zdrowie i poprawę kondycji skóry, bez ryzyka niepożądanych skutków ubocznych.

Dlaczego krzem?

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy zawiera krzem, gdyż bierze on udział w syntezie kolagenu i umożliwia utrzymanie prawidłowej elastyczności skóry i spowalnia procesy starzenia.

Dlaczego miedź?

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy marki Invex Remedies zawiera także miedź, która dotlenia komórki skóry i działa przeciwutleniająco.

Dlaczego krem przeciwzmarszczkowy z krzemem i miedzią?

Połączenie miedzi i krzemu daje solidną podstawę do walki ze zmarszczkami.

Wraz z wiekiem organizm produkuje mniej kalogenu, co odbija się na wyglądzie skóry, na której pojawiają się zmarszczki. Są one szczególnie widoczne w okolicach oczu, nie tylko u kobiet, ale i u mężczyzn. Dlatego krem na zmarszczki dla mężczyzn i kobiet powinien dostarczać skórze tych elementów, które redukują negatywne skutki upływu czasu.

Dobry krem na zmarszczki to produkt wielozadaniowy. Nie tylko uzupełnia pierwiastki, ale i nawilża skórę, czyni ją elastyczniejszą i opóźnia procesy starzenia.

Dlaczego produkt marki Invex Remedies?

Invex Remedies to synonim wiedzy i świadomości tego, co wpływa pozytywnie na skórę. Pod tą marką są produkowane najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe, gdyż wykorzystuje się tu nowe technologie i bierze się pod uwagę wyniki najnowszych badań naukowych.

Firma zdaje sobie sprawę, że dobry krem przeciwzmarszczkowy musi działać pozytywnie na każdy rodzaj skóry, będą go bowiem kupować i stosować różne osoby.

Dlatego właśnie Invex Remedies produkuje wyłącznie dobre kremy przeciwzmarszczkowe, przemyślane pod każdym względem w oparciu o posiadaną wiedzę chemiczną, kosmetyczną i biologiczną.

Produkt ten nie powstał przypadkiem; jest wynikiem długiej pracy specjalistów z różnych dziedzin współpracujących ze sobą. Daje to gwarancję uzyskania właściwego efektu w postaci zanikania zmarszczek i właściwego nawilżenia delikatnej skóry wokół oczu.

Krem pod oczy

Aktywnie regenerujący krem pod oczy, o lekkiej konsystencji, przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu, przeznaczony szczególnie dla cery suchej i wrażliwej. Wyprodukowany w oparciu o innowacyjną technologię monojonową, co gwarantuje większą przenikalność substancji aktywnych przez naskórek i szybciej widoczny efekt.

Naturalny krem pod oczy marki Invex Remedies zawiera: monojony krzemu organicznego, miedź, olej z zielonej kawy, olej arganowy, pantenol oraz masło kakaowe. Skład czyni ów produkt wszechstronnym, pozwalającym nie tylko nawilżać okolice oczu, ale i zredukować cienie i worki pod oczami.

Najlepsze kremy pod oczy, jakimi są produkty firmy Invex Remedies, nie zawierają alkoholu, aluminium, olejów mineralnych, parabenów, parafiny, PEG, składników pochodzenia zwierzęcego, SLES oraz SLS.

Dlaczego krzem?

Kremy pod oczy Invex Remedies zawierają krzem, gdyż bierze on udział w syntezie kalogenu, dzięki czemu produkt umożliwia utrzymanie prawidłowej elastyczności skóry oraz spowalnianie procesów starzenia, a także usuwa usuwa toksyczne substancje z organizmu.

Dlaczego miedź?

Dobry krem pod oczy jakim jest produkt firmy Invex Remedies zawiera także miedź, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie; dotlenia ona komórki skóry, ma działanie przeciwutleniające oraz zwalcza wolne rodniki. Zapobiega to procesom starzenia naskórka.

Dlaczego dobry krem pod oczy firmy Invex Remedies działa wielozadaniowo?

Stosując wysokiej jakości nawilżający krem pod oczy, każdy ma prawo oczekiwać po nim także – do pewnego stopnia – działania przeciwzmarszczkowego i przeciw cieniom pod oczami. Niestety są to dzisiaj dość częste przypadłości, które negatywnie wpływają na wygląd. Ma na to wpływ nie tylko zdrowie, ale i warunki otoczenia oraz zwykłe zmęczenie.

Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy pozwala na zredukowanie lub eliminację zmarszczek powstających na skutek utraty przez skórę kalogenu i elastyczności.

Z kolei krem na cienie pod oczami pomaga je zmniejszyć lub zlikwidować dzięki pozytywnemu wpływowi na naczynia krwionośne. Cieniom często towarzysza worki pod oczami. To dodatkowo wpływa negatywnie na wizerunek. Dobry krem na worki pod oczami zmniejsza opuchnięcia i nadaje skórze blasku.

Dlaczego firma Invex Remedies wyprodukowała najlepszy krem pod oczy?

Firma Invex Remedies korzysta z doświadczenia współpracujących ze sobą specjalistów z różnych dziedzin: chemii, zdrowia i kosmetyki. Dlatego udało się jej stworzyć nie ot taki zwykły krem pod oczy.

Dzięki swojemu składowi działa on jak:

– krem na cienie pod oczami – nawilża, rozświetla, rozjaśnia, ulepsza przepływ krwi; a to wszystko dzięki krzemowi i miedzi. Dobry krem pod oczy na cienie to marzenie coraz większej liczby użytkowników kosmetyków,

– krem przeciwzmarszczkowy pod oczy – dzięki właściwościom nawilżającym oraz działaniu krzemu.

Invex Remedies oddaje w ręce użytkowników pod każdym względem dopracowany i wszechstronny, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dzięki kremowi pod oczy, twarz szybko zaczyna wyglądać lepiej i zdrowiej.